Usunęłam. Wyznania aborcjonistek

Dane książki
Autor: 
Daria Luiza Głowacka
Rok wydania: 
2015
Wydawnictwo: 
UNITAS
Liczba stron: 
74
ISBN: 
978-83-61071-72-3
Format: 
pomniejszony A5
Oprawa: 
Miękka
Cena: 15,50zł
Waga: 150 g
Pozycja ta to rozmowy Darii Głowackiej z kobietami, które poddały się aborcji. Inteligentne, wykształcone, atrakcyjne, dlaczego więc zdecydowały się na tak desperacki czyn? Co skłoniło je do podjęcia takiej decyzji? Czy nie miały wsparcia ze strony najbliższych? Czy bały się konsekwencji? Czy kiedykolwiek żałowały swojej decyzji?
Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w naszej książce. Poznacie kobiety, które już zawsze będą żyły z piętnem popełnionej zbrodni. O dramatycznej decyzji, mającej wpływ na dalsze życie bohaterek, dziennikarka rozmawia szczerze z kilkoma kobietami, które powierzyły jej swoje tajemnice.
W książce znajdziecie również wywiady z ekspertami - prof. Bogdanem Chazanem (ginekologiem), ks. drem Dominikiem Koperskim (opiekunem wspólnoty "Winnica Racheli"), prof. Marią Ryś (psychologiem) - którzy opowiadają o psychicznych, fizycznych, a także duchowych konsekwencjach aborcji. O jednej radykalnej decyzji, która zmieniła całe życie, zwłaszcza gdy jest nieprzemyślana. Polecamy!